Witamy w nowej odsłonie portalu!

photo

Witamy w nowej odsłonie portalu!

 

 


Od dziś możecie Państwo korzystać z zupełnie nowej strony z nieruchomościami powiatu Wadowickiego! W dalszym ciągu portal będzie skupiał się na ogłoszeniach nieruchomości, ale dodatkowo będą prezentowane artykuły oparte na własnym doświadczeniu osób które profesjonalnie są związane z nieruchomościami.


Oto kilka przykładów nowych funkcji:

 

Jako jedyny portal w Polsce, posiadamy usługę dzięki której ogłoszenie w ciągu 1 sekundy stanie się ulotką!! (przykład w załączniku).

 

  • Jest osoba zainteresowana Twoją nieruchomością? Kliknij "drukuj" wszystkie najważniejsze informacje zostaną na Niej umieszczone, osoba będzie miała "ściągawkę" w ręce!

 

  • Udostępniliśmy funkcję "schowek" gdzie wrzucisz interesujące Cię oferty, zapiszesz i będziesz mógł z nich korzystać wszędzie tam, gdzie będziesz miał dostęp do internetu! 

 

  • RSS- wspaniałe narzędzie do śledzenia najnowszych ogłoszeń oraz artykułów. W ciągu sekundy od dodania ogłoszenia lub artykułu znajdzie się w twoim komputerze!

 

  • Umowy- niby nic nowego a jednak! Wytłumaczone, opisane w przyjazny sposób z możliwością natychmiastowego pobrania.


  • Możliwość sprawdzenia Księgi Wieczystej bez wychodzenia z domu, wystarczy wpisać numer KW i dowiesz się wszystkiego o nieruchomości.

 

  • Oraz wiele innych ale to zauważycie Państwo podczas korzystania. Zapraszamy!

 


photo
Pliki do pobrania:

Sprawdź księgę wieczystą

Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych
/ /
rssSubskrybuj kanał RSS Co to jest?