Zdjęcia to podstawa! Dlaczego?

photo

Jeśli chcemy wynająć lub sprzedać mieszkanie przygotujmy dobrą ofertę oraz dobre zdjęcia! Wiedzmy jedno, jeśli chcemy poznać ofertę mieszkania to oglądamy tylko te z dobrymi zdjęciami i sensownym opisem.

 

 


Jeśli zdjęcia będą słabe nie pokażą nieruchomości i nikt nie przyjdzie go zobaczyć, ale jeśli z kolei będą za dobre i pokażą najlepszą część nieruchomości to spotkamy się z rozczarowaniem i mieszkania nie sprzedamy.

 


Oferta ofercie nierówna!

Sprzedam mieszkanie w Wadowicach– ogłosił się jeden z właścicieli w serwisie internetowym – fotografii jest sporo ale wszystkie zagracone i dodaje zdjęcia przedpokoju oraz kuchni. W obu pomieszczeniach na planie głównym jest masa przedmiotów.  Zastanawiać się można co ten człowiek sprzedaje sprzęty prywatne czy mieszkanie z meblami?

 

Podstawa to błysk!

  • Będąc w salonie samochodowym wsiadamy do wypucowanych aut – nasze mieszkanie do zdjęć powinno błyszczeć.
  • Nikt nie przyjdzie oglądać nieruchomości którego zdjęcia robiliśmy w wolnej chwili bo tak nam pasowało.
  • Pamiętajmy zróbmy fotki i poddajmy je krytycznej ocenie!
  • Mieszkanie wynajmiemy wtedy gdy ktoś przyjdzie.

 

Każdy z nas ma aparat jeśli ktoś ze znajomych ma lustrzankę pożyczmy ją albo niech właściciel zrobi nam kilka zdjęć. Optymalnie będzie jeśli znajomy potrafi robić  zdjęcia i ma statyw oraz kilka akcesoriów. Jeśli nie ma, zaopatrzmy się w białe prześcieradła poprzenośmy lampy i działajmy. Źle wyglądają mieszkania robione wieczorem z mała lampką błyskowa aparatu. Mnóstwo cieni mega kontrasty – oświetlony kawałek podłogi i szara ściana. Nie możemy tak pokazać mieszkania wartego kilkaset tysięcy!

 

Jeśli to apartament lub willa lub po prostu drogie mieszkanie zamówmy profesjonalną sesję wydatek się na pewno opłaci!

photo photo photo

Sprawdź księgę wieczystą

Centralna Baza Danych Ksiąg Wieczystych
/ /
rssSubskrybuj kanał RSS Co to jest?